Systemy termoizolacyjne

Zniszczenia, uszkodzenia - co z tym zrobić?

Niestety, nawet przy zachowaniu ostrożności czas dochodzi do pewnych zniszczeń i uszkodzeń w mieszkaniach.

Dla każdego lokatora wynajmowanego mieszkania czy pokoju to z pewnością duży stres. Nie ma jednak powodu do obaw, a zwłaszcza sensu ukrycia i zatajenia tego faktu, gdyż istnieje szereg rozwiązań problemu:

  1. Napraw to sam – jest to zdecydowanie najtańsze rozwiązanie. Możesz samodzielnie zamalować plamy na ścianach, dokupić uszkodzony remont oraz wykonać szereg innych prac, o ile umiejętności na to pozwalają. Pamiętaj jednak aby wcześniej zgłosić usterkę i ustalić z nami szczegóły związane z jej likwidacją. 
  2. Zleć to nam – zgłoś problem, opisz najdokładniej i najlepiej – wyślij zdjęcie uszkodzenia na mail. Przedstawimy Ci kosztorys prac, które wykona profesjonalna firma lub koszt zakupu / renowacji mebla/ mebli. Po Twojej akceptacji przystąpimy do pracy.
  3. W przypadku, jeśli usterka nie zostanie zgłoszona podczas trwania umowy, będziemy musieli zlecić naprawę firmie zewnętrznej, której koszty pokryjesz Ty, bez możliwości negocjacji ceny itp. Dodatkowo będziemy zmuszeni obarczyć Cię kwotą czynszu za dodatkowy miesiąc, co jest związane z tym, że mieszkanie na czas remontu musi zostać opłacone.

Pamiętaj, że im szybciej zgłosisz awarię czy uszkodzenie, tym lepiej dla Ciebie. My zareagujemy najszybciej jak to możliwe, Ty masz kontrolę nad swoimi kosztami no i cieszysz się komfortem mieszkania w schludnym i funkcjonalnym mieszkaniu.

kontakt

Kontakt

Jesteś zainteresowany wynajęciem mieszkania pracowniczego?

Skontaktuj się z nami!