Systemy termoizolacyjne

systemy termoizolacyjne

Wynajem mieszkań i pokoi krótko i długoterminowy dla pracowników firm.

Oferujemy lokale na terenie całej Polski!

przejrzyste zasady

Na samym początku współpracy ustalamy zasady współpracy oraz korzystania z lokali. Na naszej stronie znajdują się poradniki na temat tego, co zrobić w przypadku zniszczenia i jak wygląda procedura najmu.

klarowna umowa

Każdorazowo przed podjęciem współpracy podpisujemy standardową umowę. Zabezpiecza to obie strony i daje pewność, że zasady nie zmienią się w czasie jej trwania. Bardzo chętnie przedłużamy umowy ale także umożliwiamy ich skrócenie.

komfortowy standard

Nasze lokale posiadają najważniejsze elementy wyposażenia oraz sprzęty AGD. W przypadku jednak gdy zajdzie potrzeba doposażenia kwatery, nie będzie problemu - można to zrobić we własnym zakresie lub poprosić nas o pomoc.

elastyczna oferta

Wynajmujemy pokoje i mieszkania pracownicze na terenie kraju. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Jeśli w danym czasie żadna nie spełni Twoich oczekiwań - skontaktuj się z nami - znajdziemy inne rozwiązanie.

Kim jesteśmy?

Jesteśmy operatorem kwater pracowniczych na terenie całej Polski. Zajmujemy się również wynajmem powierzchni magazynowych.

Oferujemy najem krótko, średnio oraz długoterminowy zarówno dla pracowników z Polski, jak i zagranicy. 

W dobie powstawania wielu inwestycji oraz migracji pracowników ze wschodu, mieszkania dla pracowników stały się bardzo ważnym aspektem związanym z rynkiem pracy. W sytuacji dłuższego pobytu poza miejscem zamieszkania, hotel będzie drogim, a także niefunkcjonalnym rozwiązaniem. Wychodząc naprzeciw tym potrzebom stale rozszerzamy i dopracowujemy naszą ofetę.

Staramy się, aby nasze mieszkania zapewniały maksimum standardu, który umożliwi spełnienie najważniejszych funkcji oraz zapewni komfortowy wypoczynek. Nasze mieszkania są w pełni wyposażone, posiadają dostęp do Internetu. Dysponujemy także pokojami pracowniczymi – jedno, dwu, a nawet wieloosobowymi. Oczywiście, jest możliwość zamieszczenia dodatkowych mebli czy też sprzętów po wcześniejszym uzgodnieniu.

Naszym priorytetem jest utrzymanie pozytywnych i długofalowych relacji z klientem, dlatego nasze zasady współpracy są jasne, opierające się na umowie, przestrzegania na początku ustalonych zasad i wzajemnym szacunku.

Kontakt

kontakt

Jesteś zainteresowany wynajęciem mieszkania pracowniczego?

Skontaktuj się z nami!

uścisk dłoni

Co nas wyróżnia?

W przypadku, jeśli nie znajdą Państwo oferty, która spełnia określone wymagania, pomożemy znaleźć inne, dogodne rozwiązanie. Dzięki wypracowanym standardom oraz naszemu zapałowi do pracy, z pewnością znajdziemy „złoty środek”.

Ponadto, nie wprowadzamy zmian w trakcie trwania umowy – zarówno dotyczących opłat jak i wymagań ze strony właściciela mieszkania.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!

aideal-hwa-600523-unsplash.jpglinebgoverlay.png