Systemy termoizolacyjne

Przedłużenie i zakończenie umowy

Na wstępie pragniemy Ci podziękować za współpracę z naszym biurem, zaufanie jakim nas obdarzyłeś oraz chęć skorzystania z naszej oferty.

Będzie nam bardzo miło jeśli zechcesz kontynuować naszą współpracę i przedłużyć umowę najmu lokalu. Dokładamy wszelkich starań aby nasze mieszkania pracownicze spełniły Wasze oczekiwania. Pamiętaj, że w razie potrzeb możesz (wcześniej uzgadniając z nami) przeprowadzić takie prace jak malowanie ścian czy też dodatkowo wyposażyć pokój czy też mieszkanie. Jeśli nie chcesz robić tego na własną rękę, skontaktuj się z nami, postaramy się pomóc.

Wychodząc na przeciw oczekiwaniom naszych klientów liczymy również na to, że dzięki zasadom, jasnej umowie i wzajemnym szacunku nasza współpraca będzie oparta o partnerskie i długofalowe relacje.

Poniżej przedstawiamy kilka wariantów dotyczących przedłużenia lub zakończenia umowy wraz z instruktażem postępowania ww. sytuacjach:

 

kontakt

Kontakt

Jesteś zainteresowany wynajęciem mieszkania pracowniczego?

Skontaktuj się z nami!

Zakończenie najmu w końcem umowy

W przypadku, jeśli skończyła się umowa i nie chcesz jej przedłużać, pamiętaj proszę o kilku zasadach, aby uniknąć nieporozumień i  niepotrzebnego stresu:

  1. Umów się na przekazanie lokalu w godzinach 8.00 – 16.00. Istnieje możliwość zdania kwatery po godzinie 16.00 lub w weekend, jednak będzie się to wiązało z dodatkową opłatą.
  2. Prosimy, aby lokal został posprzątany i uporządkowany przed jego oddaniem. Jeśli tak się nie stanie, będziemy musieli skorzystać z usług firmy sprzątającej, której usługi będziesz musiał pokryć. Możemy też od razu umówić się na sprzątanie za pośrednictwem firmy zewnętrznej. W takim wypadku prosimy o powiadomienie nas we wcześniejszym terminie (np. kilka dni przed zakończeniem umowy).
  3. Prosimy, aby wszelkie szkody uszkodzenia były zgłaszane na bieżąco, byście mogli naprawić je we własnym zakresie lub za pośrednictwem firmy zewnętrznej przed zakończeniem współpracy. W przypadku zauważonych i nie naprawionych zniszczeń będziemy musieli skorzystać z usług firmy zewnętrznej, której koszty będziesz musiał pokryć.

Przedłużenie umowy

Bardzo nam miło, że chcesz dalej z nami współpracować i wynajmować lokal swoim pracownikom przez kolejny okres czasu. Dziękujemy za skorzystanie z naszej oferty i zapraszamy do kontaktu w celu przedłużenia umowy.

Zakończenie umowy przed czasem

Życie potrafi nas zaskoczyć, czasem w najmniej oczekiwanej chwili. Zdarzają się sytuacje, kiedy jest p0otrzeba, a nawet konieczność zakończenia umowy przed czasem. Tak się dzieje w każdej branży. W branży nieruchomości ,w zakresie najmu lokali, puste mieszkanie czy pokój nie dość, że nie generuje przychodów, to jeszcze wiąże się z różnymi obciążeniami i kosztami, takimi jak rozliczenia czy znalezienie nowego Najemcy. Nie chcemy utrudniać Ci życia, a także musimy się zabezpieczyć przed takimi sytuacjami, dlatego przedstawiamy różne scenariusze wcześniejszego rozwiązania umowy.

Poszukiwania nowego lokatora wymagają czasu oraz zaangażowania. Jeśli chcesz zakończyć umowę wcześniej, możesz zadecydować, że chcesz wziąć te prace na swoje barki. Nowego Najemcy możesz poszukiwać na różne sposoby – w mediach społecznościowych, ogłaszając się na portalach bądź tzw. “pocztą pantoflową”, pytając wśród znajomych. W przypadku mieszkań i pokoi pracowniczych wymagamy, aby firma Najemcy wykazała się dokumentem o braku zaległości płatniczych. Informujemy także, że mamy prawo do odmowy podpisania umowy z przedstawionym przez Ciebie Najemcą. W przypadku, gdy uda się znaleźć nowego lokatora na miejsce Twojego pracownika, poniesiesz koszt wynoszący 50% miesięcznego czynszu. Jest to związane z kosztami jakie musimy ponieść z tytułu zmiany umowy. Jeśli nie uda Ci się znaleźć nowego Najemcy, zrobimy to za Ciebie (patrz punkt 2.)

Nasza firma na Twoje zlecenie podejmie się znalezienia nowego Najemcy. W takim przypadku poniesiesz koszt uzależniony od tego, w jakim terminie chcesz rozwiązać umowę. Minimalna kwota wynosi x czynsz, a maksymalna – gdy chcesz rozwiązać umowę za miesiąc lub krócej – 3-krotność czynszu. 

Powyższe wskazówki nie stanowią oferty i w przypadku chęci dokonania jakichkolwiek zmian związanych z umową prosimy o kontakt.