Systemy termoizolacyjne

Opis pokoju

Dokładamy wszelkich starań aby wszystkie wynajmowane przez nas pokoje pracownicze były funkcjonalnie wyposażone, a także komfortowe. W związku z tym większość z nich posiada nowoczesne meble, a także schludne wykończenie podłóg oraz ścian. 

Biorąc pod uwagę fakt, że pokój może być zajmowany przez więcej niż jedną osobę, istotną sprawą jest zapewnienia przestrzeni oraz bezpieczeństwa. Wszystkie pokoje są zamykane na klucz.

Chcesz dokonać kosmetycznych zmian czy doposażyć pokój w dodatkowe meble? Nie ma problemu, tylko zgłoś to nam przed faktem dokonanym.

 

Podstawowe elementy wyposażenia pokoju pracowniczego:

kontakt

Kontakt

Jesteś zainteresowany wynajęciem mieszkania pracowniczego?

Skontaktuj się z nami!

Wyposażenie pokoju:

Istnieje możliwość zmiany koloru ścian pokoju, jednak wówczas prosimy o złożenie zapytania. Wszelkiego rodzaju prace związane ze zmianą wizerunku i funkcjonalności mieszkania muszą zostać zaakceptowane przez właściciela. 

Pokój może zostać wyposażony w dodatkowe meble – w takim przypadku również prosimy o kontakt i zgłoszenie takiej potrzeby.

Pokoje mogą być wynajmowane więcej niż jednej osobie. Od ilości osób zależy kwota na zaliczki związane z bezpośrednim zużyciem energii elektrycznej, zimnej, ciepłej wody  oraz wywozu śmieci. Kwota czynszu bez względu na liczbę lokatorów pozostaje bez zmian. W większości mieszkań znajdują się liczniki, dzięki czemu istnieje gwarancja, że pobrane zaliczki na media rozliczane są z faktycznym zużyciem. 

W większości pokoi oferujemy darmowy dostęp do Internetu.