Systemy termoizolacyjne

Opis mieszkania

Dokładamy wszelkich starań aby wszystkie wynajmowane przez nas mieszkania pracownicze były funkcjonalnie wyposażone, a także komfortowe i estetyczne. W związku z tym większość z nich posiada nowoczesne meble, a także schludne wykończenie podłóg oraz ścian. 

Biorąc pod uwagę fakt, że mieszkanie jest zajmowane przez więcej niż jedną osobę, istotną sprawą jest zapewnienia przestrzeni oraz bezpieczeństwa. Pokoje w mieszkaniu są zamykane na klucz.

Chcesz dokonać kosmetycznych zmian czy doposażyć mieszkanie w dodatkowe meble?

Nie ma problemu, tylko zgłoś to nam przed faktem dokonanym.

 

Podstawowe elementy wyposażenia mieszkania pracowniczego:

kontakt

Kontakt

Jesteś zainteresowany wynajęciem mieszkania pracowniczego?

Skontaktuj się z nami!

Wyposażenie pokoju:
Wyposażenie kuchni:
Wyposażenie łazienki:

Istnieje możliwość pomalowania ścian mieszkania lub poszczególnych jego pomieszczeń, jednak wówczas prosimy o złożenie zapytania. Wszelkiego rodzaju prace związane ze zmianą wizerunku i funkcjonalności mieszkania muszą zostać zaakceptowane przez właściciela. 

Mieszkanie może zostać wyposażone w dodatkowe meble – w takim przypadku również prosimy o kontakt i zgłoszenie takiej potrzeby.

Czasem istnieje potrzeba aby mieszkanie nie posiadało mebli lub ograniczoną ich ilość. W takie sytuacji także zapraszamy do kontaktu.

Kwatery pracownicze zazwyczaj są wynajmowane więcej niż jednemu pracownikowi. Od ilości osób w mieszkaniu zależy kwota na zaliczki związane z bezpośrednim zużyciem energii elektrycznej, zimnej, ciepłej wody  oraz wywozu śmieci. Kwota czynszu bez względu na liczbę lokatorów pozostaje bez zmian. W większości mieszkań znajdują się liczniki, dzięki czemu istnieje gwarancja, że pobrane zaliczki na media rozliczane są z faktycznym zużyciem. 

W większości mieszkań oferujemy darmowy dostęp do Internetu.