Systemy termoizolacyjne

O nas

Nasze Biuro Nieruchomości MNH oferuje wynajem pokoi dla pracowników firm. Zajmujemy się także wynajmem powierzchni magazynowych.

Siedziba naszej firmy mieści się w Łodzi, natomiast dysonujemy kwaterami pracowniczymi na terenie całego kraju.

Specjalizujemy się w najmie krótko, średnio oraz długoterminowym. Naszym priorytetem jest długofalowa, satysfakcjonująca obie strony współpraca.

Oferowane przez nas kwatery są w pełni wyposażone, komfortowe oraz dobrze skomunikowane pod względem lokalizacji. Współpracujemy z agencjami pracy, dokładamy wszelkich starań, żeby Wasi pracownicy (zarówno krajowi, jak i zagraniczni) mieli zapewniony odpowiedni komfort i bezpieczeństwo.

Jesteśmy elastyczni cenowo, dzięki czemu możemy dostosować ofertę do potrzeb i możliwości finansowych naszych klientów.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą mieszkań, gdzie znajdziecie wszelkie informacje na temat ich wyposażenia oraz lokalizacji. W przypadku, gdy zamieszczone w danym czasie oferty nie spełnią Waszych oczekiwań, prosimy o kontakt. Na podstawie wytycznych, takich jak miejscowość oraz wyposażenie kwatery oraz widełki cenowe rozpoczniemy poszukiwania i damy odpowiedź najszybciej, jak to jest możliwe.

Posiadamy doświadczony zespół pracowników, którzy działają bardzo prężnie zdając sobie sprawę z tego, jak istotną kwestią jest czas.

Zapraszamy do oglądania mieszkań i pokoi.

kontakt

Kontakt

Jesteś zainteresowany wynajęciem mieszkania pracowniczego?

Skontaktuj się z nami!

Komfort, wygoda i funkcjonalność.

Nasze mieszkania są w pełni wyposażone tak, aby nie zabrakło w nich zarówno podstawowych przedmiotów do codziennego funkcjonowania, jak i elementów wprowadzających wygodę i poczucie komfortu. Kwatery pracownicze muszą być przede wszystkim funkcjonalne ale nie można zapomnieć o tym, jak istotną rolę w wydajnej, efektywnej pracy stanowi odpoczynek. Z tego powodu razem z praktycznymi aspektami, w parze powinna iść wygoda oraz estetyka pomieszczeń. Więcej informacji na temat wyposażenia pokoi mieszkań – przyciski.

Dobra jakość za atrakcyjną cenę

Dysponując obszernym portfelem mieszkań oraz pokoi dla pracowników na terenie całego kraju, możemy w bardzo elastyczny sposób dostosować ofertę do potrzeb każdego klienta. W zależności od wymagań dotyczących standardu wyposażenia, lokalizacji oraz liczby osób wynajmujących mieszkanie / pokój mogą Państwo osiągnąć satysfakcjonującą cenę najmu. Priorytetem jest to, aby mieszkanie miało najlepszy z możliwych stosunek jakości do ceny. Staramy się również o to, aby we wszystkich lokalizacjach były jak najniższe koszty administracyjne. Z tego powodu najchętniej korzystamy ze Wspólnot Mieszkaniowych. Sprawdź ofertę pokoi mieszkań – przycisk

Bezpieczna umowa

Na początku współpracy zawieramy przejrzystą umowę. Oprócz kaucji, wszystkie płatności są dokonywane przelewem na podstawie wystawianych przez nas rachunków. Dzięki temu mają Państwo wgląd do całej historii kosztów związanych z dostawą i rozliczeniem mediów. Nie chcemy nieporozumień na tej płaszczyźnie i dbamy o to, aby czuli się Państwo bezpiecznie podczas współpracy. Co istotne, nie pobieramy opłat za zawarcie umowy.

Długofalowe relacje i przejrzyste zasady współpracy

Oferujemy najem krótko, średnio i długoterminowy. Podpisujemy umowę na czas określony i jeśli współpraca się dobrze układa – chętnie ją przedłużamy na kolejny okres. Zależy nam aby nasi klienci byli stałymi współpracownikami, czuli się bezpiecznie i komfortowo dzięki jasnym zasadom oraz umowie. Ponadto, nie zostaną Państwo zaskoczeni nagłym podniesieniem kosztów w trakcie jej trwania czy też nieoczekiwanymi wymogami ze strony właściciela. Dbamy o to, aby ceny najmu naszych mieszkań były jak najbardziej atrakcyjne.

Alternatywny Dom Współpraca

Zapraszamy do skorzystania z oferty MNH Nieruchomości!